شناسه : 41095
سه شنبه, 08/20/1399 - 13:07
نویسنده : ostanhamedan
همدان/فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد عنوان کرد

آمادگی بسیج و سپاه اسدآباد برای همکاری با دانشکده علوم پزشکی در مقابله با کرونا

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: سپاه ناحیه اسدآباد و بسیج از تمام ظرفیت‌ها خود در راستای برنامه‌های دانشکده علوم پزشکی در مقابله با کرونا ویروس استفاده خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجدومحلات همدان، سرهنگ امیدعلی الیاسی در دیدار با رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشکده علوم پزشکی اسدآباد ضمن تقدیر از کادر ایثارگر بهداشت و درمان، مدافعین سلامت و کارکنان پشتیبانی و مدیریتی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد بر رعایت مصوبات ستاد مقابله با کروناتأکید کرد.

وی بیان داشت: سپاه و بسیج در بحث قرنطینه‌سازی، راه‌اندازی ایستگاه تب سنجی، ضدعفونی شهرستان و غربالگری، 700نیروی آماده و آموزش دیده بسیجی در اختیار دارد و در این زمینه‌ها، همگام با ارگان‌های دیگر پای کار بوده و خواهد بود.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با بیان اینکه هرجا و در هر زمینه‌ای متناسب با نیاز دانشکده علوم پزشکی، سپاه و بسیج با تمام توان در کنار دانشکده است، افزود: بسیج دارای نیروهای توانمندی است که آماده ارائه خدمات در این زمینه‌ها هستیم.

وی گفت: فرهنگ‌سازی و اقناع‌سازی مردم می‌تواند، نقش به سزایی در کاهش ورودی به بیمارستان ایفا کند.

الیاسی ابراز داشت: محوریت علوم پزشکی باید تقویت و حفظ شود و همه ارگان‌ها با این محوریت در کنترل و مدیریت شیوع این ویروس، کمک کار این حوزه باشیم.

وی در پایان افزود: سپاه ناحیه اسدآباد و بسیج از تمام ظرفیت‌ها خود در راستای برنامه‌های دانشکده علوم پزشکی در مقابله با کرونا ویروس استفاده خواهد کرد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید